Ekonomi

InterCure, çatışmaların ortasında İsrail tesisinin restorasyonunu ilerletiyor

NEW YORK ve HERZLIYA, İsrail – InterCure Ltd. (NASDAQ: INCR) (TASE: INCR), 7 Ekim 2023’te ilan edilen savaş durumundan bu yana sınırlı erişimle karşı karşıya kalan Güney İsrail Tesisinde devam eden onarımları duyurdu. Şirket ayrıca Canndoc olarak bilinen tesis, sağlık birimleri de dahil olmak üzere kısmen İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından kullanılan tesisin onarımı sürecinde.

Şirket, daha önce 17 Ekim 2023 tarihli basın açıklamasında da belirttiği gibi, çatışma sırasında uğradığı doğrudan ve dolaylı kayıplar için İsrail hükümetinden tam tazminat alacağına inandığını belirtti. InterCure ayrıca yaralıları ve IDF gazilerini desteklemeye kararlıdır. ve özellikle tahliye edilen bölgelerdeki etkilenen hasta popülasyonları.

İsrail’in tıbbi esrar pazarında lider olan InterCure, Kibbutz Nir-Oz’daki tesisi yalnızca restore etmekle kalmayıp daha da geliştirmeye kararlıdır. Bu zor zamanlarda desteklerini esirgemeyen yöneticilerine, çalışanlarına ve stratejik ortaklarına şükranlarını sundular.

Şirket, 2023’ün ikinci yarısına ve 2023 yılının tamamına ilişkin ön sonuçları Mart ayı başında açıklamayı planlıyor. 2023 yılına ilişkin tam mali raporun Nisan ayında açıklanması bekleniyor.

InterCure, tohumdan satışa kadar dikey entegre bir şirket olarak faaliyet göstermekte olup, dağıtım ağı ve uluslararası iştirakleriyle tanınmaktadır.

Kuzey Amerika dışında lider, kârlı ve en hızlı büyüyen esrar şirketi olarak kabul ediliyor. Bağlı kuruluşu Canndoc, İsrail’de değerli bir lisanslı kenevir üreticisidir ve farmasötik düzeyde tıbbi kenevir ürünleri sunmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu