Haber

Erden Timur’dan F.Bahçe cevabı! Şeffaf, doğru bir arınma istiyoruz

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı kapsamında Anıtkabir ziyaretinin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erden Timur sözlerine şöyle başladı:

Bu bizi çok gururlandırıyor. Buradaki güç muazzamdır. Ülkemizin birliği kutuplaşmanın aksine birlik olmayı gerektirir. Atatürk’ün çizdiği yol her zaman birlik yoludur. O yol geleceğimizi aydınlatır. Biz Galatasaray olarak her zaman bu yolu takip ediyoruz. 100’üncü yılda burada olmak büyük bir onur. Umarım insanlar daha 100 yıl daha bu yolda kalırlar.

“Türk futbolu için güzel bir arınma olacak bir şeye vesile olacağız.”

Canlı yayında yaptığı açıklamaların ardından Fenerbahçe’nin tezlerini araştırmak için TFF’ye başvurduğu hatırlatılan Erden Timur, şunları söyledi:

Gündemi değiştirmek gerçek olmaz. Amacımız gerçekten şeffaf, gerçek arınma olsun. Bunu istiyoruz. İnşallah kulüp olarak liderimizin liderliğinde başvuru yapacağız. İnşallah Türk futbolu adına keyifli bir arınma olacak bir şeye katkı sağlamış olacağız. Umudumuz bu yönde.

Ne oldu?

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı Erden Timur, katıldığı bir televizyon programında Fenerbahçe Başkanı hakkında açıklamalarda bulundu.

Sarı-lacivertli takım, Timur’un açıklamalarının ardından Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurdu.

F.Bahçe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kulübümüz Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı Erden Timur, yaptığı açıklamaların ardından Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu