Yaşam

Acun Ilıcalı’dan yaralı yarışmacıyla ilgili açıklama: ‘Acil olarak İstanbul’a uçtu’

Survivor All Star’ın 24. bölümünde yarışmaya mavi takımdan katılım Nihat Altınkaya İlk mücadelesine kırmızı takımdan Sercan Yıldırım ile başladı. Parkurun son bölümünde aniden yere yığılan Nihat’a doktorlar hemen müdahale etti. İlk incelemelerin ardından Nihat Altınkaya ambulansile birlikte hastaneye kaldırıldı.

Yaralanmasının tekrarladığı öğrenilen ve ambulansla hastaneye kaldırılan Nihat Altınkaya’nın son durumu, yapılan incelemelerin ardından belli olacak.

Nihat Altınkaya hakkında konuşan Ilıcalı; ” Tabii çok üzücü bir olay yaşandı ve şahsen birçok sakatlık yaşamış biri olarak Nihat’ın bugünkü durumuna çok üzüldüm. Şunu söyleyeyim, aylarca bu gün için çalıştı açıkçası, arkadaşlarımız ona bu sene gelme, istersen seneye gel dediler ama öyle bir kadro var ki bu sene benim de bu kadroda olmam gerekiyor. İlk teklif ettiğimiz yarışmacılardan biriydi, daha sonra Survivor’a hazırlanırken sakatlandı, ardından bugün yine aynı sakatlığı yaşadı. Yaklaşık 4 saat içinde onu uçağa bindirmeyi başardık. Şu anda yolda ve yarın İstanbul’da olacak çünkü zaman kaybetmemeliyiz. Yani ortopedik sakatlıklarda Allah her zaman bundan daha fazlasını versin.“m…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu