Teknoloji

Yeni Volkswagen T-Cross Türkiye’de satışta: İşte fiyatı

Şubat ayından itibaren showroomlardaki yerini alan Yeni T-Cross, önemli ölçüde geliştirilmiş standart donanım ve bir dizi teknoloji güncellemesiyle geliyor.

Yenilenen T-Cross, Türkiye’de ilk kez satışa sunulan R-Line donanım seviyesiyle dikkat çekiyor.

Volkswagen T-Cross neler sunuyor?

Turbo 1.0 TSI 115 PS motor ve Life, Style ve R-Line olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle sunulan T-Cross, Parlak Sarı, Clear Mavi ve Mercan Kırmızı olmak üzere üç yeni renk seçeneğiyle alıcılarını bekliyor.

Volkswagen T-Cross, tüm donanım seviyelerinde yenilenen yazılıma sahip yeni nesil 8 inç bilgi ve eğlence sistemi “Composition Media” ve 8 inç dijital gösterge paneli “Active Info Display” ile donatılmıştır.

Volkswagen’in IQ.DRIVE sürüş destek sistemleri arasında şerit takip asistanı “Lane Assist”, acil fren sistemi “Front Assist”, dinamik trafik işareti algılama sistemi “Dinamik Yol Tabelası Göstergesi” ve gelişmiş dikkat ve yorgunluk tespit sistemi “Sürücü Dikkat Monitörü” yer alıyor “. “, Yeni T-Cross’un tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunuluyor.

Türkiye fiyatı

Türkiye’de 3 farklı donanım seviyesinde sunulan Yeni T-Cross’un tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı 1 milyon 493 bin TL’den başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu