Yaşam

Yeni Transformers Filminden İlk Fragman Geldi

Dünyanın en büyük film serilerinden biri olan Transformers’ın en yeni filmi olacak. Transformers: Canavarların Yükselişi, Hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Şimdi sinemadan ilk fragman nihayet bizlerle buluştu.

Paramount geçtiğimiz günlerde beş yıl önce beyaz perdede gördüğümüz Transformers serisinin en yeni filmi olacak Transformers: Rise of the Beasts’in ilk tanıtım fragmanını yayınladı. 2 dakika 15 saniyelik görüntüler, yeni sinemada bizi nelerin beklediğine dair bir fikir verdi.

Transformers: Rise of the Beasts tanıtım fragmanı:

Yeni Transformers filmi 9 Haziran 2023’te vizyona girecek. 90’lı yıllarda yayınlanan ünlü animasyon dizisi Beast Wars’tan uyarlanan, Michael Bay sinemalarından önce gelecek . Sinemada Autobotlar, Decepticonlar, Maximals, Predaconlar ve hatta Terrorconları göreceğiz.

Serinin hayranlarını heyecanlandıracak sahnelerle bir sinemanın geleceğini gösteren aksiyon dolu fragman, Optimus Primal gibi yeni karakterlere kısa bir bakış sağlıyor. Optimus Prime ve Bumblebee Aynı zamanda bize tanıdık yüzleri de gösteriyor. Ayrıca sinemanın ilk afişinin de paylaşıldığını da unutmayalım.

Yeni bir üçlemenin ilk filmi olacak yapımın yönetmen koltuğunda Steven Cap Jr. oturma. Başrollerini Anthony Ramos ve Dominique Fishback’in paylaştığı. Peter Cullen ikonik sesiyle Optimus Prime’a hayat vermeye devam ediyor.

İşte Transformers: Rise of the Beasts’in ilk afişi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu