Teknoloji

WhatsApp, Gruplarda Profil Fotoğrafı Özelliğini Yayınladı

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özellik ile yetiştirildi. O dönemlerde 22.18.0.70 kodu ile uygulamanın iOS beta sürümünde karşımıza çıkan özellik, grup gönderilerine profil fotoğrafları getiriyordu . Yani kullanıcılar gruplarda mesajı gönderen kişinin kim olduğunu görebilirler. profil fotoğrafımesajın yanında görmeye başlayacaklardı.

Şimdi bu özellik hakkında. yeni bir gelişme oldu. WhatsApp, özelliği geçtiğimiz günlerde kullanıcıların hizmetine sunmaya başladı. Ancak dağıtım süreci devam ediyor ve özellik şu anda tüm kullanıcılara ulaşmış değil. Özelliğin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için uygulamanın en son güncellemesini yükleyip yüklemediğinizi kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp’ın yeni özelliği şu şekilde görünüyor:

Kontrollerimizde sadece gruptaki diğer kullanıcıların profil fotoğrafları çıktı. görebildiğimiz tespit ettik. Yani kendi profil fotoğrafımız mesajların yanında. Diğer tüm kullanıcılar, Telegram’da olduğu gibiProfil resmiyle bir açıklama yazıyorlar.

An itibariyle gruplarda profil fotoğrafı özelliği hem Android hem de iOS ekosistemde görünmeye başladı. Ancak bu özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman ulaşacağı şu an için bilinmiyor. açık değil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu