Haber

Ünlü isimlerden Önder Erdoğan’a destek!

Türkiye Gençlik Zirvesi (TGZ), Türkiye Gençlik STK’ları Platformu tarafından düzenlendi. İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncüsü düzenlenen zirvenin bu yılki teması Güçlü Yanım Türkiye olarak belirlendi. Zirveye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan da zirvede önemli açıklamalarda bulundu.

“14 MAYIS’TA GELECEĞİNİZE KORUMANIZI İSTİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada. “Bahar, barış ve adalet kavramlarının arkasına saklanan diktatörlük coşkunluklarını bizzat gördük. Sadece biz değil, hangi siyasi partiye gönül vermişlerse, 85 milyon insan bu rezaletleri görmüş ve izlemiştir. Dünya görüşleri farklı olsa da. Vatanını ve milletini seven vatandaşlarımdan hiçbiri yaşananları tasvip edemez.” Bunu yapmadığınızı çok iyi biliyorum. İnanıyorum ki siz gençlerimiz de maskelerin ardındaki karanlık yüzleri ve gerçek niyetleri deşifre etmişsinizdir. 14 Mayıs’ta hem kendi geleceğinize hem de ülkenizin geleceğine sahip çıkmanızı istiyorum.”söz konusu.

Alisan ve Mesut Özil ile samimi sohbet

Erdoğan, sanatçı Alişan ve futbolcu Mesut Özil ile bir süre sohbet etti.

Öte yandan sanatçı Alişan ve yıldız futbolcu Mesut Özil de sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla Önder Erdoğan’a takviyelerini iletti.

MESUT ÖZİL: HER ZAMAN YANINIZDAYIZ BAŞKANIM

Milyonlarca takipçisi olan dünya yıldızı Mesut Özil “Her zaman yanınızdayız Sayın Başkan”Bir gönderi paylaştı.

ALİŞAN: BİR OYUM VAR, ERDOĞAN’A HELAL

Ünlü sanatçı Alişan duygularını dile getirdi. “Cumhurbaşkanımızı tanıyalı tam 26 yıl oldu. Kazanmak için son dakikaya kadar bekleyip yazanlardan olmadım hiçbir zaman… Pazar günü bir zaferle daha tarih yazacağız… Sizlerleydim. O gün, bugün yanınızdayım, bir oyum var ve oyum sonuna kadar Sayın Erdoğan’ındır.” aferin.”paylaşmaktan bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu