Teknoloji

Tilki Misali Geri Döndü: Ubisoft Oyunları Nihayet Tekrar Steam’de

Uzun bir ortanın akabinde yuvasına geri dönen Ubisoft, en son çıkardığı Asassin’s Creed Valhalla‘yı da yanında getirdi. Bundan bu türlü Ubisoft oyunları Steam’de yayınlanmaya kaldığı yerden devam edecek.

Nihayet geri döndün be baba…

Her ne kadar çalkantılı bir firma olsa bile oyun devleri arasında yerini rahatlıkla koruyan Ubisoft, uzun zamandır Steam’de yer almıyordu. Bunun nedeni ise Steam’in satış politikasıyla alakalıydı. Neyse ki bu zincir kırıldı artık.

Geri dönmesiyle birlikte son çıkan Valhalla’da oynanabilir olacak.

Assassin’s Creed Valhalla platform üzerinde 6 Aralık‘ta çıkış yapacak. Şimdi fiyatı belirli değil lakin Ubisoft’un makul bir rakamdan satışa sunulması bekleniyor. Halihazırda Epic Games‘te 269 TL olan oyun, devir dönem indirime girerek 88 TL’ye kadar düşmüştü.

Firmanın diğer oyunları ne zaman gelir?

Valhalla dışında Steam’e gelmeyi bekleyen Ubisoft oyunları da bulunuyor. Far Cry 6, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Ghost Recon Breakpoint ve 2023’te çıkması planlanan Assassin’s Creed Mirage üzere oyunların Steam’e ne zaman geleceği ise belli değil. Birde Skull & Bones var tabii…

Firmanın hisselerinde artış gözlemlendi.

Bu olaydan sonra Ubisoft hisselerinde gözle görülür bir artış yaşandı. Belli ki ‘Tilkinin Dönüp Dolaşıp Geleceği Yer Kürkçü Dükkanıdır’ atasözü nitekim doğruymuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu