Haber

Ticaret Bakanı Muş, Kocaeli’yi ziyaret etti

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Kocaeli’ye ziyarette bulundu.

Valiliği ziyaret eden Muş’u Vali Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Vali Yardımcıları, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve kurum yöneticileri karşıladı.

Valilik Onur Defterini imzalayan Muş ziyaretinde Vali Yavuz, kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Muş daha sonra AK Parti Kocaeli İl Başkanlığına geçti. Muş, partililer ve İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile burada bir araya geldi.

Kentteki temasları kapsamında MHP Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret eden Muş, İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Meclis Toplantısı’na katılan Muş, burada sanayicilerle görüşmeye geldi.

Vali Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın ve KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun katılımıyla basına kapalı gerçekleşen toplantıda, kent sanayisinin gelişimini sürdürmek için atılabilecek adımlar değerlendirildi.

Muş ve çevresi daha sonra Kocaeli Ticaret Odası’na (KOTO) devredildi. Muş ve beraberindekiler, KOTO İcra Kurulu Başkanı Necmi Bulut tarafından karşılanarak iş dünyası temsilcileriyle istişarelerde bulunuldu.

Bakan Muş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin konut sahipliğinde sona geldiği sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin talep ve önerilerini dinledi.

Muş, Başiskele ilçesindeki Kocaeli Serbest Bölgesini ziyaret ederek, çeşitli şubelerde faaliyet gösteren fabrikaları yerinde inceleyerek, yürütülen proje ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Program kapsamında Muş, Körfez ilçesindeki Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğünü de ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu