Haber

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Nisan’da bir mesaj yayınladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yaptığı paylaşımda, “Gazi Meclisimizin açılışının 103. yıl dönümünde, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin önder kadrolarını ve adını hatırlayamadığım birçok kahramanımızı minnetle anıyorum. sayın ve çocuklarımızın gözlerinden öpün.”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Karamollaoğlu, Twitter hesabından paylaştığı mesajda şunları söyledi:

“İstiklal Mücadelemizin ve Cumhuriyetimizin kuruluş iradesinin temel taşı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yıl dönümünü, aziz evlatlarımızın ve tüm Türkiye’nin çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Ülkemizin geleceğinden, geleceğinden ve umudundan umudu olan dünya.

“HEP BİRLİKTE YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE KURACAĞIZ”

İnanıyorum ki yeni dönemde sağduyu ve istişareye dayalı olarak TBMM’yi yeniden güçlendireceğiz ve adaletli, müreffeh, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, düşmediği ‘yaşanabilir bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. eğitim ve sağlık hizmetlerinde geride.

Bu inanç ve niyetlerle; Gaziler Meclisimizin açılışının 103. yıl dönümünde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin öncü ekiplerini ve adını sayamadığım nice kahramanları minnetle anıyor, çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum. Mutlu tatiller!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu