Yaşam

Kölelik 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Esaret dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Köle dizisi son bölümde neler yaşandı, yeni bölümde neler olacak?

Esaret yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Kölelik dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Kölelik dizisi 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Captivity 54’te hangi olaylar geçecek? Detaylar burada.

ESARET 54. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanan dizinin 53. bölümünün ardından 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı Esaret’in resmi kanalından veya Kanal 7’den izleyebilirsiniz.

KULLÜĞÜN KONUSU NEDİR?

İntikam ve aşkın düellosu Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile seyirciyle buluşuyor. başrolleri; Ünlü oyuncu Cenk Torun ile oyunculuğuyla dikkat çeken Mahassine Merabet’in paylaştığı Esaret, Kanal 7 izleyicilerini ekrana kilitliyor.

Bir yanda kibir ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız da olsa kendisine biçilen rolü üstlenmeye hazır olan Hira… Demirhanlı ailesinin varisi Orhun ve Hira, hayatı boyunca esaret altında yaşamış, intikamla yoğrulan aşk, Kanal 7’nin sevilen dizisi Kuruluş’la ekrana geliyor. her gün ekranlarda.

Esaret; Farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Köşkü acı bir haberle sarsılır. Ailenin reisi, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayetin kurbanı olur. Ablasını almaya gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmak için yola çıkar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan yanan bir ateş ve yanında bir cariye Hira ile döner. Artık ne dünya eskisi gibi olacak, ne de Orhun Demirhanlı…

Kader çöl rüzgarlarını İstanbul’a sürüklerken; Bir gururlu ve bir kurban yoldalar. Ve bir kez ‘esaret’ başladı.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ile vicdanının tutsağı Hira’nın hikayesi Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de.

OLAY OYUNCULARI KİMLERDİR?

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Akıllı Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

yağmur çeliği

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Birincil Verici

Gözde Fazilet

Sinem Karaçoban

eyupsultanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu