Haber

HAVAALANI’NDA UNUTULAN 5 TIR EŞYA SATIŞTA OLACAK

SABIHA Gökçen Havalimanı Dış Hudutlar Terminali’nde sahipleri tarafından unutulan veya teslim alınmayan 5 TIR dolusu eşya ihale ile satıldı. Avcılar’da bine yakın cep telefonu olmak üzere 2 bin 400 elektronik cihaz satılacak.

Dış Hudut Terminali’nde 2020 yılında unutulan ve sahibine ulaşılamayan binlerce bavul, sırt çantası, 2 bin 400 elektronik cihaz ve binlerce eşya açık arttırmayla satışa çıkarıldı. İhaleyi kazanan Aziz Korkmaz, Avcılar’da bulunan ‘Unutulan Eşya’ satış mağazasındaki eşyaların satışını yapacak. Korkmaz, 5 tır dolusu valiz ve eşyayı Avcılar’daki mağazasına götürdü. Korkmaz, müşterilerinin başta cep telefonu olmak üzere elektronik eşyaları sorduğunu söyledi. 1995 yılından bu yana bu işi yaptığını belirten Aziz Korkmaz, çoğu orijinal marka olan eserleri cumartesi gününden itibaren piyasa fiyatının altında bir fiyata satacaklarını bildirdi.

DAVUL, PERUĞA, GITAR, HAMAĞAD’DAN, dış hatlar terminalini kullanan yolcuların unuttuğu valiz, valiz, çantalarda; Davuldan kemana, bağlamadan gitara kadar çeşitli müzik aletlerinin yanı sıra peruk, hamak gibi pek çok farklı eser bulunmaktadır. Dokuma işlerin valizlerden ayrıştırılmasının ardından satışa çıkarılacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu