Haber

Dilan Polat’ın kızı Nilda’nın son hali ortaya çıktı! Anneannesinin yanında kalıyordu… Yorumlar yağdı

Kara para aklama ve kaçakçılık suçundan tutuklanan Dilan Polat gündemdeki yerini koruyor.

Yaptığı paylaşımlar ve harcadığı paralarla herkesin dikkatini çeken ancak şu anda cezaevinde olan Polat’ın Nilda ve Milan adında iki çocuğu var.

Çocuklarını sıklıkla sosyal medyada paylaşarak tanıtan fenomenin cezaevine girdikten sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak ediliyor.

Dilan Polat dilerse 4 yaşındaki oğlu Milan’ı da yanına alabilecek ya da çocuklar devlet savunmasına verilebilecek.

Peki Nilda ve Milan nerede kalıyor? Nilda’nın şu anki durumu nasıl? Detaylar burada…

Nilda ve Milan büyükannenin evinde kalıyor

Özellikle Twitter ve Instagram üzerinden yapılan paylaşımlarda birçok kişi Polat çiftinin çocuklarının devlet koruması altına alınması gerektiğini belirtmeye başladı. Çocukların akıbetiyle ilgili açıklama Engin Polat’ın annesinden geldi.

Engin Polat’ın annesi” “Ben akıl hastası değilim”Çocuklarla ilgilendiğini duyurdu.

‘Fenomen takipçisi’ isimli hesabın Instagram’da yaptığı paylaşıma göre, bu hesaba mesaj gönderen Şükran Polat, çocuklardan kendisinin sorumlu olduğunu belirtti.

‘Çocuklarımdan ben sorumluyum, akıl hastası değilim, içkici değilim, insanlar işini biliyor, bana böyle ithamlarda bulunmasınlar, Allah büyüktür.’

Nilda’nın son durumu…

Anne ve babasının cezaevine konmasının ardından büyükannesinin yanına giden Nilda’nın son durumu ve durumuyla ilgili ayrıntılar henüz netlik kazanmadı. Durumun daha dar olup olmadığı bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu