Haber

Darıca’da Dört Koldan İçme Suyu Bağlantı Çalışması

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Darıca ilçesinin kesintisiz su muhtaçlığının karşılanması için Pavlıtepe’de çalışmalarını tamamladığı 15 bin metreküp kapasiteli içme suyu deposunun irtibat çalışmalarını gerçekleştiriyor.

11 FARKLI NOKTADA İRTİBAT ÇALIŞMASI
İSU Genel Müdürlüğü, Kocaelilerin kesintisiz su gereksinimini karşılamak için kaliteli, sağlıklı ve çağdaş altyapı yatırımlarını kent genelinde sürdürüyor. Bu kapsamda Darıca ilçesinin içme suyu muhtaçlığını karşılayacak olan yeni 15 bin metreküp kapasiteli içme suyu deposu ve ana isale çizgileriyle birlikte toplamda 11 farklı noktada irtibat çalışmaları gerçekleştiriyor.

YÜZLERCE İŞÇİ ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR
Yüzlerce işçi ile onlarca takımın yer aldığı dev çalışmalarda farklı noktalarda eş vakitli olarak altyapı ilişki imalatları sürdürülüyor.

GECE BOYUNCA ÇALIŞMALAR SÜRECEK
Gece boyunca sürecek olan çalışmaların tamamlanması ile birlikte Osmangazi, Emek, Bayramoğlu, Nene Hatun, Pirireis, Cami, Yalı, Yeni, Bağlarbaşı, Zincirlikuyu, Abdi İpekçi, Kazım Karabekir ve Fevzi Çakmak ile birlikte toplam 13 mahalleye sular kademeli olarak verilecek.

Darıca ilçesine bağlı Sırasöğütler Mahallesi yapılan çalışmalar kapsamında su kesintisinden etkilenmeyecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu