Haber

Alper Taban: “Tüm kalbimizle çalışacağız”

BURSA (İGFA) – İsminin yeniden aday olduğu Tofaş Spor Salonu’nda düzenlenen törenin ardından Bursa’ya dönen İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Merkezi önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Soğuk havaya aldırış etmeyen yüzlerce İnegöllü, Lider Taban’ı davul ve zurna eşliğinde meşale gösterileriyle karşıladı. AK Parti ve MHP ilçe yönetimleri ile AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman’ın katıldığı törende konuşan Önder Alper Taban, “Sayın Cumhurbaşkanımızı Bursa’da ağırladık. Bu tür toplantılar şehirlere verilen önemin göstergesidir. Başkanımıza ve büyüklerimize çok teşekkür ediyoruz. Halk İttifakımız; “AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin aday olarak açıklanması benim ve ailem için büyük bir onurdu.” dedi.

SEN VE BEN YOK, “BİZ” VAR

Burada, soğuk havaya rağmen kendilerini coşkuyla karşılayan vatandaşlara teşekkür ederek selamlama konuşması yapan Önder Alper Taban, “Öncelikle bu soğuk havada bu karşılamadan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Devam edeceğiz. Hiçbirimizi utandırmayacak, kimseye boyun eğdirmeyecek, çıktığımız bu yolda tüm kalbimizle, canımızla çalışmak, adaylık sürecinde partimize başvuran arkadaşlarımız oldu, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Elbette tüm arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yapacaklardır ama Allah bize işin bereketini vermiş, bu görevlerin bizlere emanet olduğunun bilinciyle son ana kadar çalışmalarımızı bu şekilde yürüteceğiz. 2019-2024 yılları arasında yürüttüğümüz çalışmalarda tüm üyelerimizin emeği geçmiştir. Destek veren herkesten Allah razı olsun. Bugüne kadar “sen yok, ben yok” diyerek tüm şehrimizle birlikte ayakta durduk. ” Bu birliğimizi, samimiyetimizi ve kucaklaşmamızı aynı şekilde sürdüreceğiz” dedi.

EN GÜZEL SÖZLERLE, EN MUTLULUK AÇIKLAMALARIYLA YANINIZDA OLMAK İSTİYORUZ.

Lider Alper Taban, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim manifestosunda yer alan çalışmaları İnegöl’de hayata geçireceklerini belirterek, “Her şeyi çözdük mü yoksa çözdük mü?” Tabii ki çözemedik, eksiklerimiz var. İnegöl’de son yıllarda hızlı büyüme trendi devam ediyor. Endüstriyel gücünü hızla geliştirmeye devam ediyor. Ülke hedeflerine katkı sağlamaya devam ediyor. Şehrimizin altyapı, üstyapı faaliyetleri ve sosyal tesislerindeki tüm eksikliklerin giderilmesi için gördüğünüz bu ekiplerle birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın yeni dönem için açıkladığı bir takım sloganlar var. En değerli olanlardan biri dirençli şehirler unvanıdır. 6 Şubat depreminin arifesindeyiz. Afet riskleri olan bir ülkeyiz. Bu yüzden yapmamız gereken bazı işler var. Hükümetimizin, Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle, İnegöl Belediyemizin çalışmalarıyla hem şehrimizde kentsel dönüşüm noktasında hem de daha dayanıklı şehirler yaratma noktasında hep birlikte çalışacağız. Her bir vatandaşımıza sosyal anlamda destek olacağız. İnşallah önümüzdeki dönemde öncelikle beyanlarımızı ve çalışma ekibimizi oluşturup karşınıza çıkacağız. En hoş vaatlerle, en hoş açıklamalarla karşınızda olmayı umuyoruz. Şu ana kadar verdiğiniz tüm katkı ve destekler için çok teşekkür ederiz. Dünyaya söz vermiyoruz ama insan gücüyle, bedeniyle, emeğiyle, özverisiyle, emeğiyle yapılabilecek her şeyi size vaad ediyoruz. Bize inanan, bize güvenen, bize oy veren, bize emanet eden Cenab-ı Allah’tan, önce kendisine, sonra sizlere karşı bizleri utandırmamasını niyaz ediyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. ‘söz konusu.

CUMHURBAŞKANIMIZ BURSA VE İNEGÖL’Ü BİR DAHA SEVİYOR

AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa ve İnegöl’e ilişkin fikir ve dileklerini anlattı. Salman, “Cumhurbaşkanımız Türkiye’yi seviyor, bütün coğrafyayı gönülden seviyor. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız Bursa’yı bir başka seviyor. Bu nedenle Cumhurbaşkanımızı yanımıza uğurlarken başta milletvekillerimiz, il başkanlarımız, Büyükşehir Belediye başkanlarımız olmak üzere bir kez daha dedi ki; Bursa, AK Parti kurulduğu günden bu yana beni ve partimi hiçbir zaman utandırmadı. En büyük desteği her zaman Bursa’dan aldım. “Bursa’yı sana emanet ediyorum” dedi. Sonra bana döndü; İnegöl bana çok pahalı. “İnegöl’ü çok seviyorum” dedi. İnegöl’ün Bursa’nın en değerli ilçelerinden biri olduğunu söyledi. Benden her zaman İnegöl ve Bursa ile çalışacağınıza ve her zaman olduğu gibi en büyük takviyeyi 31 Mart’ta İnegöl’e vereceğine dair söz vermemi istedi. Ben de İnegöllü hemşehrilerim adına Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz verdim. Efendim dedim merak etmeyin İnegölümüz sizi seviyor. “Cumhur İttifakı ile el ele, gönül gönüle İnegöl, Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı en büyük oy payını verecektir” dedi.

ÇALIŞMAYA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, “Kökleri geçmişten gelen bu kutlu davanın siyasi arenadaki adı olan AK Partimiz, siz aziz milletimize hizmet etmeye devam ediyor. Merkezi yönetim ve yerel yönetimler olarak, Sayın kardeşlerim, Sayın Cumhurbaşkanımızın ruhu dediğimiz 1994 ruhu İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndedir.” AK Belediyesi, Belediye Başkanlığı’nda başlayan sürece ilk olarak girdiğimiz 2004 yerel seçimlerinden bu yana siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, gerçek belediyecilik mottosuyla, umarız çok değerli gönül ortağımız oluruz, dikkat ederseniz gönül ortağımız deriz. Proje ortağımız değil, gönül ortağımız Milliyetçi Hareket’tir. Partimizle bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart sabahına kadar da kimsenin kalbini çalmadan, tüm kalbimizle, gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz, Kapı bırakmadan, el sıkışmadan ve inşallah 31 Mart sabahı katıldığımız seçimlerde bugüne kadar aldığımız oylarla tekrarlayan teveccühünüzü bizleri onurlandıracaksınız.” dedi. .

HEM ÜLKEMİZDE HEM İNEGÖL’DE MİLLET İTTİFAKINI ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ

MHP İlçe Başkanı Uğur Bayram şunları söyledi; “31 Mart yerel seçimlerinin İnegöl’ümüze ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu anlamda bugünden itibaren Bursa’da Başkanımız Alinur Aktaş, İnegöl’de liderimiz Alper Taban için mücadele edeceğiz. Bu anlamda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız için mücadele edeceklerini belirterek, “İnşallah uğruna canlarını feda ettikleri Cumhur İttifakını hem ülkemizde hem de İnegöl’de zaferle sonuçlandıracağız.” ifadesini kullandı. ifadeler.

Konuşmaların ardından Önder Alper Taban ve beraberindeki heyet vatandaşlarla sohbet etti. Sevgi seli yaşanan ve destek sloganlarının yüksek sesle atıldığı toplantının ardından vatandaşlar, Önder Alper Taban ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu